Ocena 0

0 komentarzy 30 wyświetleń

Airly - walka ze smogiem dla dobra przyszłych pokoleń

Wiecie kto i dlaczego stworzył Airly? Airly to polski start-up założony przez trzech inżynierów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, który od 2016 roku rewolucjonizuje monitorowanie jakości powietrza na całym świecie. W ramach naszej serii "Zaprojektowano w Polsce: Polska Myśl Techniczna" przyglądamy się, jak ten innowacyjny projekt walczy ze smogiem, dostarczając ludziom narzędzia do śledzenia zanieczyszczeń w czasie rzeczywistym.

Czas trwania: 16:45

Dowiedzcie się więcej o Airly, polskim start-upie założonym przez trzech inżynierów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, który od 2016 roku rewolucjonizuje monitorowanie jakości powietrza na całym świecie.

W ramach naszej serii "Zaprojektowano w Polsce: Polska Myśl Techniczna" przyglądamy się, jak ten innowacyjny projekt walczy ze smogiem, dostarczając ludziom narzędzia do śledzenia zanieczyszczeń w czasie rzeczywistym. Dowiedzcie się, jak instalacja ponad czterech tysięcy sensorów w ponad trzydziestu krajach umożliwia mieszkańcom na bieżąco monitorować stężenie zanieczyszczeń, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i planowania miejskiego.

Zapraszamy do poznania, jak technologia Airly zmienia globalne podejście do monitorowania jakości powietrza i przyczynia się do lepszego zrozumienia oraz zarządzania środowiskiem miejskim.

Dodaj ocenę i komentarz

0
0 komentarzy30 wyświetleń