Ocena 0

0 komentarzy 92 wyświetleń

Trzustka 3D - rewolucja w świecie medycyny

Tym razem przyjrzymy się rewolucyjnej technologii biodruku 3D, którą rozwija polski zespół naukowców pod przewodnictwem dr hab. med. Michała Wszoły. Prezentujemy, jak dzięki tej nowatorskiej metodzie możliwa jest produkcja spersonalizowanych bionicznych narządów, w tym trzustek, co otwiera nowe możliwości w leczeniu cukrzycy typu 1 oraz przewlekłego zapalenia trzustki.

Czas trwania: 16:45

Przyglądamy się rewolucyjnej technologii biodruku 3D, którą rozwija polski zespół naukowców pod przewodnictwem dr hab. med. Michała Wszoły. Prezentujemy, jak dzięki tej nowatorskiej metodzie możliwa jest produkcja spersonalizowanych bionicznych narządów, w tym trzustek, co otwiera nowe możliwości w leczeniu cukrzycy typu 1 oraz przewlekłego zapalenia trzustki.

Odkryjcie, jak dokładnie działa biodruk 3D i jakie ma zastosowania w medycynie regeneracyjnej. Zobaczycie, w jaki sposób trzustka 3D, stworzona przez polskich naukowców, może zmienić życie osób zmagających się z poważnymi chorobami, oferując im nową nadzieję na zdrowszą przyszłość!

Zapraszamy do oglądania i poznania przełomowych osiągnięć polskiej nauki, które mogą zrewolucjonizować świat medycyny.

Dodaj ocenę i komentarz

0
0 komentarzy92 wyświetleń