Ocena 0

0 komentarzy 2982 wyświetleń

Jak mówić o nauce, żeby nas rozumiano?

Świat akademii w wielu miejscach rządzi się tymi samymi prawami co każda inna domena rozwoju kariery. To sprawia, że na samej górze priorytetów naukowca powinna być skuteczna komunikacja - z zespołem oraz światem zewnętrznym. Komunikacja międzyludzka odnosi się do procesu przekazywania informacji, idei, uczuć i myśli między jednostkami lub grupami ludzi. Jest to fundamentalny aspekt naszego codziennego życia i relacji społecznych, który umożliwia nam nawiązywanie kontaktów, rozumienie siebie nawzajem, budowanie więzi społecznych i współpracę. Zapraszamy do materiału, w którym nasi prowadzący dzielą się zbiorem porad i spostrzeżeń w tym temacie, gwarantujemy, że po wysłuchaniu tego odcinka będziecie nieco skuteczniejszymi komunikatorami!

Czas trwania: 24:29

Świat akademii w wielu miejscach rządzi się tymi samymi prawami co każda inna domena rozwoju kariery. To sprawia, że na samej górze priorytetów naukowca powinna być skuteczna komunikacja - z zespołem oraz światem zewnętrznym. Komunikacja międzyludzka odnosi się do procesu przekazywania informacji, idei, uczuć i myśli między jednostkami lub grupami ludzi. Jest to fundamentalny aspekt naszego codziennego życia i relacji społecznych, który umożliwia nam nawiązywanie kontaktów, rozumienie siebie nawzajem, budowanie więzi społecznych i współpracę.

Zapraszamy do materiału, w którym nasi prowadzący dzielą się zbiorem porad i spostrzeżeń w tym temacie, gwarantujemy, że po wysłuchaniu tego odcinka będziecie nieco skuteczniejszymi komunikatorami!

Dodaj ocenę i komentarz

0
0 komentarzy2982 wyświetleń