Ocena 4.00

2 komentarzy 1990 wyświetleń

Erasmus, Erasmus +

Erasmus i Erasmus + to programy Unii Europejskiej od lat wspierające kształcenie i rozwój młodzieży na naszym kontynencie. Ich wyjątkowo pokaźny budżet miał do roku 2020 umożliwić ponad 4 milionom Europejczyków studiowanie, odbywanie szkoleń i zdobywanie doświadczenia za granicą. Jaka jest historia ich powstania i dlaczego uwielbiają je studenci z całego świata?

Czas trwania: 8:54

Erasmus i Erasmus + to programy Unii Europejskiej od lat wspierające kształcenie i rozwój młodzieży na naszym kontynencie. Ich wyjątkowo pokaźny budżet miał do roku 2020 umożliwić ponad 4 milionom Europejczyków studiowanie, odbywanie szkoleń i zdobywanie doświadczenia za granicą. Erasmus+ i poprzedzające go programy należą do najbardziej udanych programów Unii Europejskiej. Jaka jest historia ich powstania i dlaczego uwielbiają je studenci z całego świata? Dowiecie się oglądając ten odcinek!

Erazm z Rotterdamu

Niderlandzki filolog, filozof, pedagog, jeden z czołowych humanistów renesansu nazywany księciem humanistów, propagator kultury antycznej, pisarz, myśliciel chrześcijański, katolicki duchowny.

Przejdź do bohatera

Dodaj ocenę i komentarz

4.00
2 komentarzy1990 wyświetleń

Emilia Laskowska

Nie nudziłem się przy tym materiale :)

Roksana Pietrzak

superaśny filmior